• Свеж
Телефонот се Залагаме за Маг Безбедно Полначот Свитлива Прилагодливи Безжични Полнење Држачот за Маса Компатибилен со iPhone 13,13 Про,13 Мини,12 Мини,12,12 Про,12 Про Max Маг Б
zoom_in

Телефонот се Залагаме за Маг Безбедно Полначот Свитлива Прилагодливи Безжични Полнење Држачот за Маса Компатибилен

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

[Квалитетен Материјал]: На маг безбедно полначот застане е направен од висок квалитет на алуминиум, е многу погоден за носене и издржливи.Тоа држи мобилен телефон цврсто да се обезбеди доследна електрична енергија трансформација. [Пренослив Дизајн] : Го полначот планината за маг безбедно полначот се приспособува на склоплива дизајн, може да се свитка тоа да се рамни и го носат тоа лесно.Тоа е компактен и лесен, удобен додаток кој е патување-пријателски. [Анти-лизга Гумени] : Под дното на алуминиум база на полначот стојат има гумена подлога за да се спречи стојат од лизгање далеку.Може да се постави stably на вашиот ноќната и маса. [Rotatable дизајн] : одржување подлога и пол се rotatable на 350°, што ќе ви овозможи да се прилагоди за најдобар агол од вашето искуство.Можете да ги користите стојат за време на вашиот гледање на видеа и телефонски повици, додека го полните вашиот телефон и имате удобно искуство. [Деликатна Подароци] : Овој безжичен полнач застане е корисна помошник за секој со користење маг безбедно полначи и кул gadget за оние кои сакаат елегантни додатоци.Тоа може да работи како убав подарок за вашите родители/пријатели/роднини и себе си.Дизајниран за Mag Safe : Овој Маг-Сеф бесплатно застане е специјално дизајниран за Apple Маг-Безбедно Конектор, кој е компатибилен со i Phone 12/12 мини/12 pro/12 про max.Лесен за Користење : потребно е само да го инсталирате на вашиот маг-безбедно полнач за тоа потоа совршено подреден во средина магнети прикачите на вашиот Телефон.Тоа може да биде поставен каде што треба.Не-лизна : предниот и долниот база на оваа iphone magsafe стојат покриени со меки силиконски влошки, кои се заштити телефонот и вашата маса.Прилагодливи Агол : стенд за Маг-безбедно држачи за лесно може да се прилагоди на идеална позиција со целосно ротација.Материјал : Нашата магнет телефон носител е направен од висок квалитет на алуминиум легура.Свитлива : Тоа може да се здипли во џеб големина, може да се Земе тоа насекаде.Дизајниран за Mag Safe : Овој Маг-Сеф бесплатно застане е специјално дизајниран за Apple Маг-Безбедно Конектор, кој е компатибилен со i Phone 12/12 мини/12 pro/12 про max.Лесен за Користење : потребно е само да го инсталирате на вашиот маг-безбедно полнач за тоа потоа совршено подреден во средина магнети прикачите на вашиот Телефон.Тоа може да биде поставен каде што треба.Не-лизна : предниот и долниот база на оваа iphone magsafe стојат покриени со меки силиконски влошки, кои се заштити телефонот и вашата маса.Прилагодливи Агол : стенд за Маг-безбедно држачи за лесно може да се прилагоди на идеална позиција со целосно ротација.Материјал : Нашата магнет телефон носител е направен од висок квалитет на алуминиум легура.Свитлива : Тоа може да се здипли во џеб големина, може да се Земе тоа насекаде.

Material:
PC / ABS / aluminum alloy Size

Вака можеби ќе ви се допадне..