• Свеж
Napafashion Жените Мода 14K Солидна Розово Злато Оџакот Извртени Прстен Свадба Партија Накит за Подарок (7)
zoom_in

Napafashion Жените Мода 14K Солидна Розово Злато Оџакот Извртени Прстен Свадба Партија Накит за Подарок (7)

DEN 1696.80

Од стока
check Во продавницата

Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Метал : Цврсти Розово Злато.Главниот Камен : Нема Камен.Боја : Како На Сликата.Пакетот вклучува : 1 X Прстен.Известување : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Објектот во слика е помал отколку што изгледа.Тоа е зголемена да show details.Ве молиме да се разбере.Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.

Вака можеби ќе ви се допадне..