• Свеж
Birmingham Лост со Камелот Трим Не-Вртење Заклучување, Светла Хром (F170 BIR 625 CAM)
zoom_in

Birmingham Лост со Камелот Трим Не-Вртење Заклучување, Светла Хром (F170 BIR 625 CAM)

DEN 888.00

Од стока
check Во продавницата

Декоративни не-вртење на трим користи на едната страна на вратата.Работи со десната и левата замав врати.Загарантирана да ги собере на постоечки стандардни пред-drilled врати.Лесна инсталација со Филипс шрафцигер.На Schlage Birmingham Лост со Камелот Трим Не-Претворајќи ја Заклучите во Светли Хром најчесто се користи како декоративни повлече за врати кои не бараат latching.На ornately стилизирана Birmingham лост резервни делови без внимание на детали, обезбедување на допир на префинетост насекаде се оди, додека Камелот трим е scalloped архитектонски детали направи секоја соба поставен и пристапен.Непречено, огледало-како завршница на Светла Хром дава лост драматичен карактер кој никогаш не успева да дадат изјава.Плус, тоа е се дизајнирани и тестирани со сила и издржливост во умот.

Вака можеби ќе ви се допадне..