• Свеж
USB Ноќ Светлина, Автомобил Покривот Светла Ѕвезда, Ѕвезда Проектор Ноќ Светлина, Прилагодлив Романтична црвено Внатрешни работи, Автомобил Светла, Свиткување Слоб?
zoom_in

USB Ноќ Светлина, Автомобил Покривот Светла Ѕвезда, Ѕвезда Проектор Ноќ Светлина, Прилагодлив Романтична црвено

DEN 1680.00

Од стока
check Во продавницата

【Главните Предности】Романтична украси USB Ѕвезда Ноќ Светлина имаат Мали димензии,USB интерфејс со 360 степени флексибилни телото , Така што ќе добиете некоја Романтична Галакси Ѕвезда Проектор Ноќ Светлина, додадете романтична атмосфера за вашиот одмор партии или роденден. 【Оркестарот】 Атмосфера светла покривот целосно ѕвезда проекција светилка автомобил покривот,Тоа Може да проектор супер светло & кул ѕвезденото небо на кровот на автомобилот и спална соба .Романтични Небото usb светлина, може да се користи во ДИЏЕЈ светла.декор, Декоративни светлина,автомобил оркестарот. 【Лесни & Преносни】Мали димензии и мала тежина.Едноставно се фрли usb ѕвезда светлина во вашиот ранец и сте добро да се оди, зема минимална простор, за патување, забава, кампување и повеќе. 【Лесен за употреба】Не треба да инсталирате приклучокот LED атмосфера светлина во кој било USB интерфејс , може да се користи во соба оркестарот, автомобил оркестарот, usb ноќ светлина за компјутер, моќ Банка, ѕид полнење со usb интерфејс. 【Интересен И Романтичен】Прилагодливи USB Ноќ Светлина Ѕвездена ефект создава фантастична визуелно искуство за да ги красат вашата Кола, спална соба, кампување, роденден партии или станбена површина.Има turnable пресврт на врвот, па ќе можете да проектот различни супер светло и кул ѕвезда светлина на покривот, направи соба, автомобил со голема виолетова-сина галакси вредност.Спецификација * Производ Материјал : алуминиум легура USB приклучок * Опсегот на примена : сите автомобил, семејна атмосфера * Item Големина : 6.7 x 3.7 x 0.5 инчи * Item Тежина : 1.28 унци * Работна температура : -20~ +70°C * Услуга живот : 10000 часа Водоотпорен : IPX4 Големина : 3.9 x 3.9 x 0.8 во / 10 x 10 x 2 см Пакетот вклучува USB ДОВЕДОА Автомобил Ѕвезда Night Lights x 1.

Вака можеби ќе ви се допадне..