• Свеж
avbxcuecc Шарени Синџир Јаже Топката Птици Замав Џвакање Nibble Играчка Кафез Декорација Вежба Материјали
zoom_in

avbxcuecc Шарени Синџир Јаже Топката Птици Замав Џвакање Nibble Играчка Кафез Декорација Вежба Материјали

DEN 1171.20

Од стока
check Во продавницата

➤ Кошарка играчка сет дизајниран да го стимулира вашиот птица има на ум како и на своите моторни способности и да се задржи вашата птица енергична и здрава. ➤ Може да се вежба и да се подобри птица мозокот,Воз интелигенција на папагал, чувајте ги во здрава животна средина.Играње & остварување промовира физичко и ментално здравје. ➤ Птица фидер кутија е лесно да се чисти и да се носат,погодно за домашно милениче да се јаде и пие додека патуваат. ➤ Добар подарок за вашата прекрасна домашно милениче да се помогне да се ублажи осаменоста на анксиозност, си играат со него, кога не сте дома. ➤ Пакетот вклучува : 1 x Pc Папагал Замав Играчка.Шарени Синџир Јаже Топката Птици Замав Џвакање Nibble Играчка Кафез Декорација Погоден за Мал Parakeets Cockatiels Macaws Description : 100% сосема нов и висок quality Features : птицата играчка реши осаменоста на папагали се должи на недостаток на другарите и сопствениците да си игра со.Светли бои и форми може да се фати бебето папагал очите, идеален за џвакање и замав играчки за вашата птица.Направени од издржлив материјал и рачно изработени чисто, безбедно и здрав.Птичји кафез додатоци играчка доаѓаат со активна кука која е лесно да се поврзете на челик кука до врвот на вашето домашно милениче кафез.Спецификација : Тип : Папагал Замав Toy Material : Acrylic Applications : за Мали и Средни Птици Папагали Playing Features : Птици Замав Играчка, Шарени Синџир Јаже, Гуми за Nibble Играчка, Птици во Кафез Декорација, Птица Мелење Канџи, Џвакањето Вежба Toy Length : стан.36cm/14.17 in Color : Како слика show Quantity : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Pc Папагал Замав Играчка.

Type:
Parrot Swing Toy
Material:
Acrylic
Applications:
for Small and Medium Birds Parrots Playing
Features:
Birds Swing Toy, Colorful Chain Rope, Chewing Nibble Toy, Birds Cage Decoration, Bird Grinding Claws, Chew Exercise Toy
Length:
app.36cm/14.17in
Color:
As picture show
Quantity:
1 Pc
Note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 Pc x Parrot Swing Toy :

Вака можеби ќе ви се допадне..