• Свеж
Bulbrite КРИЕШЕ ED37 Метал Halide Не-Пулсот Започнете име магнат (E39) База на Универзалната Запали Сијалица 400 Вати Јасно
zoom_in

Bulbrite КРИЕШЕ ED37 Метал Halide Не-Пулсот Започнете име магнат (E39) База на Универзалната Запали Сијалица 400

DEN 2371.20

Од стока
check Во продавницата

Долг Живот (од 15.000 часа).Совршен за комерцијални, индустриски, безбедност и надворешна осветлување апликации.Бела Светлина, и одлична боја.За употреба во затворени тела само.На располагање за користење во затворен или отворен тела.Bulbrite е Метал Halide светилки се произведени за да биде совршен извор на светлина за висока светлина излез и долг живот.Совршен акцент осветлување за внатрешен и надворешен простор, низа светлата се создаде топло и богато амбиент.Едноставен за инсталација и употреба, string светла помогне да се создаде совршена расположение.Совршен акцент осветлување за внатрешен и надворешен простор, низа светлата се создаде топло и богато амбиент.Едноставен за инсталација и употреба, string светла помогне да се создаде совршена расположение.Совршен акцент осветлување за внатрешен и надворешен простор, низа светлата се создаде топло и богато амбиент.Едноставен за инсталација и употреба, string светла помогне да се создаде совршена расположение.Совршен акцент осветлување за внатрешен и надворешен простор, низа светлата се создаде топло и богато амбиент.Едноставен за инсталација и употреба, string светла помогне да се создаде совршена расположение.

Вака можеби ќе ви се допадне..