• Свеж
Креативни Брендови Faithworks - Керамички Камперски Оган Кригла, 13-Унца, Подобро Заедно - Писмото
zoom_in

Креативни Брендови Faithworks - Керамички Камперски Оган Кригла, 13-Унца, Подобро Заедно - Писмото

DEN 333.12

Од стока
check Во продавницата

КЕРАМИЧКИ КРИГЛА : Има дебели ѕидови се задржи вашата пијат топло и лесно да се одржи.ИМА 13-УНЦИ : Мерки за 4-инчи во дијаметар х 3.5-Инчи висок; машина за миење садови безбедно.ЦРНА И БЕЛА ЕМАЈЛ-ИЗГЛЕДА КРАЈ : Бело печатење со писмото референца гласи : "Како campfires подароци за семејството и пријателите или акции вашиот RV или затворен кујна за некои инспирација со вашиот пијалак.FAITHWORKS СО КРЕАТИВНИ БРЕНДОВИ : Има подароци и décor за секој ден и секоја прилика што ги поттикнуваат, резонираат со и да го подигне на душата; да се погледне за дополнителните објекти за да се координира или едноставно ги инспирира.Уживајте во вашите омилени топли пијалаци, додека кампување или на каучот или од страна на firepit со керамички камперски оган Кригла.Црна и бела емајл-изгледа заврши има бело печатење кој гласи : Како campfires и Marshmallows - ние сме подобра заедно - Проповедник 4 : 9. Кригла има 13 унци, мерки на 4-инчи во дијаметар х 3.5-Инчи висок и микробранова печка и машина за миење садови безбедно.Дебели ѕидови се лесно да се одржи и да ви помогне да ги одржуваме нашите пијат топло.Погодни за употреба во затворени простории или надвор, Campfire Чаши се резервирани назад, рустикален стил, која утешува насекаде.Идеален подарок за кампување пријатели, пријатели и семејството, или да акции На Р.В.Се погледне за дополнителни чаши од Faithworks на Креативните Брендови, со стотици да се избере од таму е сигурен да биде оној кој одговара на вас Faithworks на Креативните Брендови нуди секојдневни предмети и подароци со подигнување пораки за да го нахрани душата.Креативни Брендови се фокусира на подароци кои ќе бидат извор на инспирација, забава, и охрабрување на сите, со акцент на квалитетот, без разлика дали за посебни прилики, социјална изразување, или само за забава.

Вака можеби ќе ви се допадне..