• Свеж
Havamoasa 4pcs Бебе Бања Играчки светне Бања Играчки Гума Бања Патки за Години на Иновативните светне Лебди Квичат Бања Играчка Случаен Боја
zoom_in

Havamoasa 4pcs Бебе Бања Играчки светне Бања Играчки Гума Бања Патки за Години на Иновативните светне Лебди Квичат

DEN 240.48

Од стока
check Во продавницата

ДИЗАЈН : Нашата симпатична бања играчки се дизајнирани со цртан филм животински облик, бебето ќе го сакам.СВЕТЛА БОЈА : убави се погледне и интересни пливање вежбање ќе го направи вашето бебе да се заљуби во неа.КОРИСТ : што ќе го направи бебе сакаат да си играат во водата, и да ви помогне да уживате во вашето време со бебето.SAFE МАТЕРИЈАЛ : капење играчки за деца направени од Високо-Квалитетен материјал BPA-Free, безбедни за бебето.ФУНКЦИЈА : Вашите деца ќе се зафатени со нивните бања играчки, наместо на ништо да се игра и да се задржи плаче.На гумени патка играчка брус без рабови и не се мали делови, не му штетат на вашето бебе, и ги мотивирате вашето бебе да се искапеш.На гумени патка toycan трепка сликовито боја-промена на светлината кога допирање на вода, светлина се исклучува кога се отстранат од водата.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Includings.1x.

Вака можеби ќе ви се допадне..