• Свеж
Zadro Z'Fogless Слободни Огледало и Очила Решение за Windows, Наочари, Леќа, заштитни Очила и Маски Анти-Магла Спреј, Бела
zoom_in

Zadro Z'Fogless Слободни Огледало и Очила Решение за Windows, Наочари, Леќа, заштитни Очила и Маски Анти-Магла

DEN 382.80

Од стока
check Во продавницата

Анти-Магла огледало и почиста решение создавање на hydrophobic слој низ површината дозволувањето да се одвратат влага start-up.Доаѓа во пренослив 4 унца спреј шише.Одлично за прозорци, огледала, очила, заштитни очила, маски и многу повеќе.Произведено во САД.Водечки иноватор за над 30 години, Zadro нуди широк спектар на лична нега огледала, бања и здравје и wellness производи.Држи Површини Се Чисти & Магла Слободни.Уникатен Hydrophobic Слој.Употреба на Огледала, Прозорци, Наочари и Повеќе.Едноставно Спреј и Нека се Исуши (Не Бришење). 4 мл.

Вака можеби ќе ви се допадне..