• Свеж
Косата Крем, Поправка на Оштетена Коса Безбедно и Меки и Освежување на Косата Балсам со 60g за Сите Видови Коса
zoom_in

Косата Крем, Поправка на Оштетена Коса Безбедно и Меки и Освежување на Косата Балсам со 60g за Сите Видови Коса

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

Оваа косата балсам е погодна за сите типови коса, особено оштетени или сува коса.Косата состојба е специјално дизајнирана да се храни коренот на косата и да се направи косата мека и мазна.Направен од природни состојки, безбедно и безопасно, нема да предизвика иритација на вашиот скалп.Не само што може да го храни коренот на косата, но, исто така, поправка на оштетена коса и промовирање на здрав раст на косата.Текстурата е освежување и не е мрсна, давајќи ви удобно користење искуство.Функција : 1. Косата состојба е специјално дизајнирана да се храни коренот на косата и да се направи косата мека и мазна.2. Не само што може да го храни коренот на косата, но, исто така, поправка на оштетена коса и промовирање на здрав раст на косата.3. Текстурата е освежување и не е мрсна, давајќи ви удобно користење искуство.4. Направен од природни состојки, безбедно и безопасно, нема да предизвика иритација на вашиот скалп.5. Оваа косата балсам е погодна за сите типови коса, особено оштетени или сува коса.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Коса Conditioner Net Содржина : 60g Warranty Датум : 3 Години Пакет Листа : 1 x Косата Балсам.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Conditioner
Net Content:
60g
Warranty Date:
3 Years
Package List:
1 x Hair Conditioner :

Вака можеби ќе ви се допадне..