• Свеж
RKDMO Преносни Виткање Рака Камион Притисни Количка Dolly, Расклопна Алуминиум Количка 165lbs Капацитет Dolly Притисни Камион Количка за Домашна Канцеларија Виолетова
zoom_in

RKDMO Преносни Виткање Рака Камион Притисни Количка Dolly, Расклопна Алуминиум Количка 165lbs Капацитет Dolly Притисни

DEN 887.52

Од стока
check Во продавницата

Лесно мобилност и зголемување на вчитување капацитет и стабилност.Оваа количка е способни да се справат со носивост до 165.35 кг/75kg и е одлична за секојдневна употреба.Корисно за дома, отворено, заводот.Тоа е, носат-отпорни, за да го користите за долго време.Количка за рачка за лесен за складирање; укината дебелина : 1.97"/5cm.Вовед : Овој Пренослив Алуминиум Количка Виткање Dolly Притисни Камион Рака Расклопна Количка Багаж е многу корисно во нашиот секојдневен живот.Направени од прво одделение материјал, тоа е доволно силна за долгорочна употреба.Тој е компактен и лесен за лесно користење.Со атрактивна цена, тоа е погоден за оние буџет-свесно и мудри потрошувачите.Она што е уште поважно, тоа е неопходен додаток за секое семејство!Само цел, без двоумете се!Карактеристики : 1. Тоа е безбедно и practical2. Направени од издржлив материјал, може да се користи за долго time3. Квалитетот на производот е стабилен и reliable4. Сосема нов и висок quality5. Тоа е лесна за употреба и тоа е добар choice6. Количка за дизајн, таа дава повеќе удобен живот за you Specifications : 1. Боја : Purple2. Материјал : Алуминиум Легура ПВЦ PP3. Максимално Оптоварување : 165.35 lbs (75kg)4. Висина Укината : 23.62" / 60cm5. Висина Продолжен : 39.37" / 100cm6. Имајќи Плоча Димензии : (15.35 x 11.02)" / (39 х 28)cm (L x W)7. Укината Дебелина : 1.97" / 5cm8. Тежина : 5.73 lbs (2.6 kg)9. Се одвиваат Димензии : (39.37 x 15.75 x 15.35)" / (100 x 40 x 39)cm (L x W x H)Пакетот Вклучува : 1 x Алуминиум Количка Виткање Dolly Притисни Камион Рака Расклопна Количка Багаж.

Вака можеби ќе ви се допадне..