• Свеж
PRETYZOOM 2 парчиња Денот на Вљубените Tabletop Знак Дрво Љубов Знаци Самостојна Табела Централен за Табела Мантија Декорација Денот на Вљубените Свадба Партија Корист ( Ка
zoom_in

PRETYZOOM 2 парчиња Денот на Вљубените Tabletop Знак Дрво Љубов Знаци Самостојна Табела Централен за Табела Мантија

DEN 110.16

Од стока
check Во продавницата

Можете да ги користите креативна декорација за да се направи вашиот Денот на Вљубените партија повеќе романтичен и топло.Погоден за домашни мебел, трговски центри, канцелариски згради, ресторани, итн., во текот на Денот на Вљубените.Стабилна и рамно дно дизајн, лесно да се одржи.Многу лесен за користење, може да се стави тоа на многу места што сакате да.Широко се користи.Оваа совршена дрвени Денот на Вљубените стил декорација ќе сигурно повеќе празнична атмосфера во вашата партија.Тоа може да се користи за домашна декорација, партии и празнична прилики, економски и практични.Опис 2 парчиња Valentine' s Day Tabletop Знак Дрво Љубов Знаци Самостојна Табела Централен за Табела Мантија Декорација Valentine' s Day Свадба Партија Корист ( Како што е Прикажано ) Карактеристики - Материјал : Дрво.- Боја : Како што е прикажано.- Големина : Прибл. 19. 00 X11. 50 X4. 30cm; 7. 47 X4. 52 X1. 69inch.Пакет Вклучувајќи 2 парчиња Valentine' s Day Adornments.

Вака можеби ќе ви се допадне..