• Свеж
Fanci-Fetti Ѕвезди (злато) Партија Додаток (1 број) (1 Мл/Pkg)
zoom_in

Fanci-Fetti Ѕвезди (злато) Партија Додаток (1 број) (1 Мл/Pkg)

DEN 84.00

Од стока
check Во продавницата

Оваа точка е голема вредност!. 1 по пакет.Општи повод партија објект.Confetti за празнична прилики.Висок квалитет.Beistle 50621-ГД fanci-fetti ѕвезди.Фенси Fetti Точки е лесен начин за да додадете повеќе боја на некој настан или функцијата што ја имаат.Секој пакет на confetti има 1 мл на confetti во тоа.Ова е одличен начин да ги красат маса за вашиот настан.На confetti е одлична за свадба, роденден или годишнина настан.Од 1900 година, На Beistle Компанија е посветена на создавање на иновативни производи со квалитет на изградба.Нашите производи имаат долго време се признати како стандард на квалитет и вредност за кои другите се осудени.Ние сме решени да продолжиме со нашата посветеност за извонредност во дизајн, производство и услугите, бидејќи знаеме дека се задоволни клиенти да станат лојални пријатели.Нашите украси и партија стоки се произведени од најдобрите и најквалитетни суровини.Континуирано истражување ги одржуваме нашите производни линии за сечење на работ на партијата стоки индустрија.Постојат над 10.000 објекти во нашиот производ линија.Ние го носат предмети за речиси секој празник, сезона, темата и посебна прилика да се замисли!Нашите производи се прикажани во полна боја, за да се осигураме дека нашите клиенти може да се види јасно на производите што сакаат да ги купат.

Вака можеби ќе ви се допадне..