• Свеж
Jinyi Милениче TunnelQ, Безбедно и Не - Хрчак Тунелот Исклучителна Цврсти и Издржливи Важно за Одмор Џвакање(S, Сина)
zoom_in

Jinyi Милениче TunnelQ, Безбедно и Не - Хрчак Тунелот Исклучителна Цврсти и Издржливи Важно за Одмор Џвакање(S,

DEN 1041.60

Од стока
check Во продавницата

Таписерии изработка, нема штета за домашни миленици, важен пет додаток.Направени на квалитетот на дрвен материјал, безбедно и не-токсични, цврсти и издржливи.Погоден за мали миленичиња како што хрчаци, мали зајаци, ferrets, gerbils.Тунелот може да се користи не само за одмор, но исто така и како хрчак џвакање играчка.Може да се работи закуски и во овој хрчак тунелот, се направи хрчак да се забавуваат.Функција : 1. Таписерии изработка, нема штета за домашни миленици, важен пет додаток.2. Може да се работи закуски и во овој хрчак тунелот, се направи хрчак да се забавуваат.3. Погоден за мали миленичиња како што хрчаци, мали зајаци, ferrets, gerbils.4. Направени на квалитетот на дрвен материјал, безбедно и не-токсични, цврсти и издржливи.5. Тунелот може да се користи не само за одмор, но исто така и како хрчак џвакање играчка.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Хрчак Tunnel Material : Fir Optional Големина : S, LSize : S : Прибл. 6 x 6 x 15cm / 2.4 2.4 x x 5.9 во, L : Прибл. 6 x 6 x 20cm / 2.4 2.4 x x 7.9 in Application : Мали домашни миленици, вклучувајќи : хрчаци, глувци, мали зајаци, ferrets, gerbils и други мали животни.Пакет Листа : 1 x Тунелот.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hamster Tunnel
Material:
Fir
Optional Size:
S, L
Size:
S
Application:
Small pets, including
Package List:
1 x Tunnel :

Вака можеби ќе ви се допадне..