• Свеж
100 кг Олук Поправка Алатка за Слепи Занитвам Рака Алатка 235mm Должина 4.72 инчен Помине Удар Riveter Алатка со 1 Мала Клуч за Прицврстување
zoom_in

100 кг Олук Поправка Алатка за Слепи Занитвам Рака Алатка 235mm Должина 4.72 инчен Помине Удар Riveter Алатка со

DEN 528.00

Од стока
check Во продавницата

Опремен со четири различни спецификации занитвам замена глава, за лесен за употреба.Тоа е главно се користи за поврзување и прицврстување на метал, влакна, кожа и пластични материјали.Внатрешноста на дршката е опремен со професионално утовар и истовар занитвам клуч.Со пролетта се справи, тоа може автоматски да притискаат на занитвам.Долго млазницата структура дизајн, погоден за внатрешниот ѕид, празнина операција.Функција : Опремен со четири различни спецификации занитвам замена глава, за лесен за употреба.Со пролетта се справи, тоа може автоматски да притискаат на занитвам.Долго млазницата структура дизајн, погоден за внатрешниот ѕид, празнина операција.Внатрешноста на дршката е опремен со професионално утовар и истовар занитвам клуч.Тоа е главно се користи за поврзување и прицврстување на метал, влакна, кожа и пластични материјали.Spezifikations : Боја : жолта справи со Број на занитвам глава : 4 Применливи занитвам дијаметар : 2.4/3.2/4.0/4.8 mm Тип на : слободен раце работа се Повлече : 100 кг Помине удар : 120mm/4.72 инчен Препорачува има настапувано трахеални дијаметар : 8mm Работа притисок : 2.5 Mpa Должина : 235mm/9.25 инчен Тежина : 380 g Пакет се Вклучени : 1 x Riveter Пиштол 1 x Мал клуч.

Вака можеби ќе ви се допадне..