• Свеж
Pandahall 10pcs Златна Месинг Цвет Мушка Конуси Вистински Злато Позлатен Труба Крајот Капи Spacer Terminators за DIY Накит Одлуки Наоди Материјали 15x5mm
zoom_in

Pandahall 10pcs Златна Месинг Цвет Мушка Конуси Вистински Злато Позлатен Труба Крајот Капи Spacer Terminators за

DEN 147.36

Од стока
check Во продавницата

Големина : околу 5mm широк, 15mm долго, дупка : 0.8 mm; 4mm внатрешен дијаметар.Око-Фаќање на Боја : Сјајна златно мушка капи може да се насочи вниманието се фокусира на специјалност акцент монистра во вашиот накит дизајни.Тие исто така може да биде голема помош при мешање мали мушка изолација со големите дупка монистра.Најдете совршен додаток на вашиот накит дизајни со овие цветни монистра, конуси.Овие наоди се совршени за завршувањето на повеќе нишки или подебел и специјалност stringing материјали со полиран и професионални талент.Разновиден Накит Одлуки Материјали : Совршен за правење dangles во обетки и ѓердани, или да ја користите за изработка на цветови.

Вака можеби ќе ви се допадне..