• Свеж
Siemens MT1500I Индустриска Моќ Трансформатор, Домашни, 380/400/415 Основно Volts, 110 X 220 Средно Volts, 1500VA Оценка
zoom_in

Siemens MT1500I Индустриска Моќ Трансформатор, Домашни, 380/400/415 Основно Volts, 110 X 220 Средно Volts, 1500VA

DEN 6627.60

Од стока
check Во продавницата

МТ класа за индустриска контрола моќ трансформатор.Напон писмо I. 1,500 VA оценка.Земја на потекло : сад.Siemens произведува електронски производи за автоматизација на зграда, индустриски дискови, осветлување, енергија генерација, медицинска опрема, и железнички превоз.Компанијата, основана во 1847 и со седиште во Германија, ги исполнува Меѓународните Стандарди Организација (ISO) стандарди 14001, 9001 и ТС 16949.

Вака можеби ќе ви се допадне..