• Свеж
Anysecu 4G LTE Мрежа Мобилна Радио 4G-P3 F50 Отклучен POC Радио Suppot Вистински ПЗЗ и Zello
zoom_in

Anysecu 4G LTE Мрежа Мобилна Радио 4G-P3 F50 Отклучен POC Радио Suppot Вистински ПЗЗ и Zello

DEN 3240.00

Од стока
check Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Андроид 6.0.0 Големи Боја на Екранот POC Радио LTE/WCDMA/GSM Воки Токи Работа Со Реалниот PTT Zello.Не можат да работат на Verizon.може да поддржи ATTD : 1900/2100 4 G LTE ФЛОПИ Б1.Б2 Б3.Б4.B5.B7.Б8.B17.B20; B38.B39.B40.B41.

Вака можеби ќе ви се допадне..