• Свеж
kuniklo Хрчак Складиште Трева Тунелот Играчка, 3 Влезовите Лесни Хрчак Тунели Природни Gerbil Играчки Кафез Додатоци за Сирискиот Хрчак морско свинче Ferret Chinchilla и Други Ма
zoom_in

kuniklo Хрчак Складиште Трева Тунелот Играчка, 3 Влезовите Лесни Хрчак Тунели Природни Gerbil Играчки Кафез Додатоци

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

【Пакетот вклучува】 : ќе добиете1 складиште трева тунелот играчка, ратан 2 топки, 1 вода трева топката и 4 борови шишарки.Нашите хрчак тунелот е идеален подарок за вашата прекрасна critter пријател. 【Природен материјал】 : Нашата складиште трева тунелот играчка е направена од природен материјал, и облик е фиксна, со бамбус.Тоа значи дека се безбедни и трајни производи за мали животни да се игра.Нашите ратан топки, вода, трева топката и борови шишарки се големи џвакање играчки за вашето домашно милениче.Совршена алтернатива на пластични играчки. 【Се задржи здрав】 : Вашиот морско свинче инстинктивно сака овие спортски, која може да го намали стресот и да го подобри целокупното здравје.И нашата топки ќе им помогне мелење на нивните заби. 【Креативни тунели】 : Различни конекции значи повеќе комбинации и промени.Можете да ги купите една или повеќе сродни предмети да се изгради хрчак куќа или живеалиште во зависност од потребите на вашето домашно милениче или големината на кафез. 【Многу забава】 : Нашата хрчак криенка не е само права цевка со три дупки, како и други играчки, исто така, обезбедува porous забавен парк за вашите мали домашни миленичиња.Вашиот џеб миленици ќе љубов burrowing, истражување, и си поигруваше со топки преку нашите трева хрчак цевки.kuniklo Хрчак Складиште Трева Тунелот Играчка, 3 Влезовите Лесни Хрчак Тунели Природни Gerbil Играчки Кафез Додатоци за Сирискиот Хрчак, морско свинче, Ferret, Chinchilla и Други Мали Животни, Големина и Боја : како на сликата shows Material : Seagrass Package вклучува : 1×Складиште трева тунелот играчка;2×Ратан топката;1×Вода трева топката;4×Борови шишарки♔Како што сите знаеме, вежбање е клуч за среќни и здрави домашни миленичиња.Нашите морско свинче тунелот обезбедува вашите миленици да се игра, се кандидира и назад, истражуваат, да имаат свои скривница и засолниште од светлина.♔Вашите миленици ќе сакаат трки низ тунелот и откривање на нови патеки од секој влез, која може да го намали стресот и да го подобри нивното здравје.♔Идеален за џуџе хрчак, Сирискиот хрчак, gerbils, глувци и други мали големина глодари.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 0.4-1.2 инчен грешка поради прирачник за мерење.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3.Пакетот може да има прашина и остатоци во тоа, поради природен производ.Кога ќе го примите објект, може да се исцеди и деформирано.

Вака можеби ќе ви се допадне..