• Свеж
Schlage Заклучување на Компанијата F170FLA619BRKLH Талент Wakefield Рачката
zoom_in

Schlage Заклучување на Компанијата F170FLA619BRKLH Талент Wakefield Рачката

DEN 746.40

Од стока
check Во продавницата

Производ Димензија : 5.1" x 4.0" x 2.3".Земја на Потекло : Мексико.Бренд Име : Schlage Заклучување На Компанијата.Заврши Тип : сатен.Schlage F170-FLA-BRK-LH Еден Атарот Талент Вратата Лост со Декоративни Brookshire се Зголеми за Лево Раце Вратите За над 90 години, Schlage е на одлуки домови повеќе стилски и сигурно со најдобрите врата се заклучува вратата и хардвер.Денес Schlage семејството на производи, исто така, вклучува и најдобрите електронски брави, keyless брави на вратите, и домашна безбедност.Нека Schlage хардвер и безбедност решенија заштита и подобрување на работи кои ви значат најмногу за вас.На Талент лост додава шарм на традиционален копчето за дизајн.Една Лажна рачката на Вратата е за употреба како вратата се повлече или декоративни тапацир на француски или провизии врати.Оваа единствена атарот лост вклучува еден лост (на едната страна на вратата), еден декоративни rosette и потребните монтажа завртки.Ова е една Лажна намали за еден страна на вратата.Да се облекуваат две страни на вратата со лажна хардвер, вие едноставно цел количество 2 од овие и инсталирате на секоја страна на вратата.Се користи за врата се повлече или како појавување на неактивни уреденост.

Вака можеби ќе ви се допадне..