• Свеж
Beistle , 4 Пакети Fanci Fetti 2018 Silhouettes, 0.5 Унци Во Пакет, од Вкупно 2 Унци Confetti Во Пакет
zoom_in

Beistle , 4 Пакети Fanci Fetti 2018 Silhouettes, 0.5 Унци Во Пакет, од Вкупно 2 Унци Confetti Во Пакет

DEN 119.52

Од стока
check Во продавницата

Вклучува 4 пакети на confetti во пакетот, секој пакет има 0.5 унци на confetti; ќе добиете вкупно 2 унци на confetti во овој пакет.Секој мал дел од confetti мерки околу 0.38 инчи долг од 0.75 инчи широка.Металик; микс од бои кои содржат Сребро, злато, зелена, сина и црвена.Декорација на масите за нов години или дипломирањето партија!.Beistle 50674-18 фенси Fetti 2018 silhouettes.Пакетот содржи 4 пакети на confetti.Секој пакет има 0.5 унци на confetti.Има вкупно 2 унци на confetti во овој пакет.На "2018" silhouettes се мешавина на бои на сребро, злато, Зелена, Сина и Црвена.Овие мали парчиња на confetti мерка околу 0.38 инчи висок од 0.75 инчи широка.Декорација на табели со овој кул confetti за нов години или дипломирањето партија!Од 1900 година, На Beistle Компанија е посветена на создавање на иновативни производи со квалитет на изградба.Нашите производи имаат долго време се признати како стандард на квалитет и вредност за кои другите се осудени.Ние сме решени да продолжиме со нашата посветеност за извонредност во дизајн, производство и услугите, бидејќи знаеме дека се задоволни клиенти да станат лојални пријатели.Нашите украси и партија стоки се произведени од најдобрите и најквалитетни суровини.Континуирано истражување ги одржуваме нашите производни линии за сечење на работ на партијата стоки индустрија.Постојат над 10.000 објекти во нашиот производ линија.Ние го носат предмети за речиси секој празник, сезона, темата и посебна прилика да се замисли!Нашите производи се прикажани во полна боја, за да се осигураме дека нашите клиенти може да се види јасно на производите што сакаат да ги купат.

Вака можеби ќе ви се допадне..