• Свеж
Ontracker 3.17 mm Електричен Мотор Вратило Мини Чак Тела Менгеме 0.3 mm-3.5 mm Вежба
zoom_in

Ontracker 3.17 mm Електричен Мотор Вратило Мини Чак Тела Менгеме 0.3 mm-3.5 mm Вежба

DEN 176.64

Од стока
check Во продавницата

Експерт за изработка. 0.3-3.2 mm брз-промена на чак.Пресврт вежба одат рака мини DRLL како одбор ABS дупчење алуминиум лист направени од картон.Одлична изработка 0.3-3.2 mm брз-промена на чак.Спирала вежба малку одат рака мини DRLL како одбор ABS дупчење на отворите на состојба направени од картон.

Material:
aluminium alloy + brass.
Shaft length:
24 mm.
Shaft diameter:
3.17 mm.
Chuck length:
19 mm.
Quantity:
1 set
Please allow 1-3 mm error due to manual measurement. Please make sure that this is not a problem for you before purchasing. :

Вака можеби ќе ви се допадне..