• Свеж
Selomore Стоперката Престане да се Види LCD Дигитален Професионален Хронограф Тајмер Контра Спортски 0308US085,Црна
zoom_in

Selomore Стоперката Престане да се Види LCD Дигитален Професионален Хронограф Тајмер Контра Спортски 0308US085,Црна

DEN 134.16

Од стока
check Во продавницата

♥Спортски стоперката. ♥ГАРАНЦИЈА : 100% сосема нов и висок квалитет. ♥Директно произведени и испорачани од страна на производителот, намалена цена е поповолна. ♥ИСПОРАКА : Ние ќе ја испорача стоката што е можно побрзо, не се задоволни со враќањето на пакет, ние ќе ви даде совршено решение.Никогаш не треба да се пропушти овој производ, купи тоа, вие никогаш не ќе го жалам, го купат. ♥УСЛУГА : ве Молиме прочитајте ги следниве детали за производот внимателно пред да го купат.ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Дигитален Професионален Рачен LCD Хронограф Спортски Тајмер Стоперка Запре Watch Feature : Водоотпорен Show, час, минута, секунда, AM/PM индикатор, месец, податоци, и ден на week You може да одберете 12 или 24 часа корисник со овој хронограф дигитални спортски запре watch This хронограф престане да се види со аларм и час свири функција Со компас дизајн, ви даде повеќе convenient High квалитет со одлична performance Specifications : Материјал : Plastic Powered од : Копчето батеријата (вклучени)Димензии (L x W x H) : 8.0 x 6.4 x 2.0 cm Color : Black Package Содржина : 1x Мулти-Функција Дигитални Спортски Тајмер.

Вака можеби ќе ви се допадне..