• Свеж
Основни Видиме Случаи CNC Делови Спојка за CNC Моторни Вилица Вратило Спојка Флексибилни Spider D20 L25 4/5/6/6.35/8/9/10мм Еластична Спојка (Внатрешен Дијаметар : 6x10)
zoom_in

Основни Видиме Случаи CNC Делови Спојка за CNC Моторни Вилица Вратило Спојка Флексибилни Spider D20 L25 4/5/6/6.35/8/9/10мм

DEN 271.20

Од стока
check Во продавницата

D25 L30. Од Дијаметар : 20mm.Должина/Висина : 25мм.Sleeve Материјал : Полиуретан. 4/5/6/6.35/8/9/10мм.Characteristics1. нула ротација царинење, висока sensitivit2. голем вртежен момент трансфер, лесна инсталација.3. напред пресврт карактеристики се исти.4. најчесто се користи во AC DC мотор, stepper мотор, серво мотор.

Вака можеби ќе ви се допадне..