• Свеж
ZHENGGUIFANG ZGF-BR 382.5 НА 0.5 M 20MM Голема Опрема Modulus 0.5 38 Заби Пластични Опрема Тркала Додатоци 10pcs/многу (Дупка со Дијаметар : 2,5 mm Тесни, Број на Заби : 38 Заби)
zoom_in

ZHENGGUIFANG ZGF-BR 382.5 НА 0.5 M 20MM Голема Опрема Modulus 0.5 38 Заби Пластични Опрема Тркала Додатоци 10pcs/многу

DEN 1140.00

Од стока
check Во продавницата

Модел Бр. : 382.5 A; Modulus : 0.5. Број на заби : 38. Оска/бленда : 2,5 mm (тесни).Дијаметар : 20mm; Дебелина : 3.8 mm.Материјал : ПОМ материјали.Модел Бр. : 382.5 AModulus : 0.5 Број на заби : 38 Axis/бленда : 2,5 mm (тесни)Дијаметар : 20mm Thickness : 3.8 mm Material : ПОМ материјали.

Вака можеби ќе ви се допадне..