• Свеж
Суичери за Жените Turtleneck Падне Дуксери Долг Ракав Секојдневен Блузи Боја Блок Drawstring Pullover
zoom_in

Суичери за Жените Turtleneck Падне Дуксери Долг Ракав Секојдневен Блузи Боја Блок Drawstring Pullover

DEN 309.36

Од стока
check Во продавницата

Памук полиестер се вклопуваат, удобен мека и лесна.Произведено во САД или Увезуваат,1-2 дена бродот,7-15 дена за испорака.Ограничено-за време на попусти, спаси 5% кога ќе го купите 2, зачувај 10% кога ќе го купите 3, спаси 15%, кога ќе купите 5, кликнете на "Продавницата на предмети" за да погледнете повеќе производи.Големина препорачуваме : кандидира мали,ве молиме цел 1or 2 големина до затворање.Машина/Рака Мие со Ладна Вода, Линија Сува.Материјал : Направен од висок квалитет на полиестер, лесни, меки, удобни и добра пропустливост на воздух.Се чувствува одлично против вашата кожа, се чувствува добро по телото.Сезона : За сите сезони.Лето,На Пролет,Есен,Зима.Светли бои,Носи многу удобно, бидејќи тоа е многу ЛЕСЕН и УДОБЕН.Повод : Оваа качулка може да биде подарок за семејството и пријателите, особено тинејџерите,неколку качулка sweatshirt.Голема качулка за Училиште партија!Удобен и модерен.Повик,спорт,отворено патување ,патување,секојдневно носат или само релаксирачки и така натаму.За Големина : ве Молиме проверете ја големината на табелата внимателно со вашето тело мерење и потоа изберете ја вашата големина.Ви благодариме!.Услуга : на Клиентите е 100% задоволство,Ако имате било какви прашања или проблеми,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Контактирајте со Продавачот",ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Добредојдовте На EKKUMAR Продавница(◕ᴗ◕✿) Ви посакувам пријатен шопинг искуство во EKKUMAR EKKUMAR е посветена на обезбедување на високо квалитетна женска облека и додатоци.Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт на EKKUMAR услуга тим, ние ќе го реши тоа за вас.Големина на Табелата(1 Inch=2.54 см) : ве Молиме Овозможи 0.5-1 Inch се Разликува Поради Прирачник за Мерење, ви Благодариме!Големина на : Мали НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95cm/37.40" Врат : 60cm/23.62" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 64cm/25.20" Големина : Медиум НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 100cm/39.37" Врат : 61cm/24.02" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 65cm/25.59" Големина : Големи НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.34" Врат : 62cm/24.41" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 66cm/25.98" Големина : X-Large НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110cm/43.31" Врат : 63cm/24.80" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 67cm/26.38" Големина : XX-Large НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115cm/45.28" Врат : 64cm/25.20" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 68cm/26.77" -опис- Пол : Жените Облека Тип : Качулка Sweatshirt Материјал : Полиестер Повод : Секојдневниот,Спорт,на отворено,забава Ракав Должина : Долги Сезона : Есен,Пролет,Зима Пакет Содржина : 1 x Качулка -ЗАБЕЛЕШКА- 1、Кликнете продавницата """"EKKUMAR """" над производ на насловот за да погледнете повеќе мода и високо-qaulity облека 2、Ние обезбеди висок квалитет на облека и нашите производи се продаваат со добар по продажба на услуги! 3、Рака мие со ладна вода, линија сува, хлор и железо. 4、ве Молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен) Големина : Големи | Боја : 01 Портокал Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Вака можеби ќе ви се допадне..