• Свеж
Ештон и Рајт Тројно Метал Пен Носителот Џеб со Клип - Идеален за Лекарите/Сестри/Пилотите - [Пакување од 3] - Сребро.
zoom_in

Ештон и Рајт Тројно Метал Пен Носителот Џеб со Клип - Идеален за Лекарите/Сестри/Пилотите - [Пакување од 3] - Сребро.

DEN 2109.60

Од стока
check Во продавницата

Секој пенкало клип е направен од нерѓосувачки челик.Овие клипови се идеални за доктори, медицински сестри и пилотите поради се мали, силни и лесни.Тројна пен носителот е совршен за употреба на преносни компјутери и clipboards со цел да ви помогне да бидете организирани.Секој клип карактеристики силна џеб клип и три проширување со пенкало на сопствениците.Овој сет содржи три трокреветни пенкало сопствениците, во сребрен финиш.Пакување од 3 Treble Тројно Пенкало Носители во Сребрена од Ештон и Јовановски.

Вака можеби ќе ви се допадне..