• Свеж
KaiMai за Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот, 3 во 1 Универзален Телефон да Ѕвони Стојат Автомобил Носител на Прстот Phone Држач за iPhone, Samsung,LG,Мото,Алкател Телефон и памет?
zoom_in

KaiMai за Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот, 3 во 1 Универзален Телефон да Ѕвони Стојат Автомобил Носител на Прстот

DEN 213.12

Од стока
check Во продавницата

Компатибилност : Одговара За i Phone Xs Max/Xs/X/8/8 плус/7/7 плус/6 S/6 Plus,Samsung S10/S10 Плус/S10 Лајт/S9/S9 Плус/S8/S8 Плус/Забелешка 9/Note 8,LG G8/Г-7/G6/Stylo 4/Stylo 3/LV5/LV3/LV7,Алкател,Мото,Nokia,Huawei,Google Телефон и паметни телефони.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНА КАРАКТЕРИСТИКА - 360°на РОТАЦИЈА Удобно да се стави вашиот телефон на автомобил на воздух пропустливи или CD слот додека не се трошат пари на автомобил телефон планината;слобода на вашите раце, да го носат на телефонот кога се работи;Цврсто фатете телефон, кога имате кафе или многу други објекти во рака. 【Прецизни Исечок】: Лесен пристап до сите контроли и карактеристики : прецизни cutouts за звучници, камера, пристаништа и копчиња.Kai Mai 3 во 1 Универзал Ер Пропустливи Автомобил Телефон Планината & Прст Прстен Holder Product карактеристики : Лесно им овозможува на една рака operation360°Ротација & 180°Flipping Daily удобно да се гледа филмот gadget Affordable подвижен автомобил телефон mount Simple начин да се носат на телефони сите time Suitable за UNIVERSIAL мобилни телефони, tablets Metal и поликарбонат materials Compact дизајн, лесно да се носат anywhere Easy installation Super долго услуга time Usage Метод : 1. Ја избрише секоја солза од нечистотија, прав и др.на задната страна на телефонот, исушете го целосно. 2. Излупете исклучување на заштитната хартија.Не допирајте на лепило површината. 3. Притиснете прстен носителот против 15 секунди.Откако ќе се држи го на вашиот телефон, можете да го користите веднаш, ќе треба да го притиснете копчето на вашиот телефон за 3-6 минути.

Вака можеби ќе ви се допадне..