• Свеж
Keyscaper Рамен Шише За Вода Drinkware, Логото
zoom_in

Keyscaper Рамен Шише За Вода Drinkware, Логото

DEN 367.20

Од стока
check Во продавницата

Официјално лиценцирани од страна на NCAA.Дизајнирана и отпечатена во Портланд, или САД.Совршено се вклопува во вашиот назад пак, чанта или briefcase.Издржливи мала Тежина и тенок.Направени од BPA free материјали.Кој вели дека вашиот шише за вода треба да биде изборен круг?Овој тенок и издржлива пластика шише е совршен за истурам во вашиот ранец, ташна или кратка случај.На само 1.25 инчи дебела тоа трае до minim количина на простор при обезбедување 14oz на вкусни освежување.

Вака можеби ќе ви се допадне..