• Свеж
Опуштена Топла Flashy Пијалаци Кулер
zoom_in

Опуштена Топла Flashy Пијалаци Кулер

DEN 1288.80

Од стока
check Во продавницата

Извезена neoprene изградба.Пердув уреденост.Посебни висат ознака вклучени топлотен песна.Има 12-унца конзерви и мали шишиња.Задржи кул со Lookin' Жешки и Feelin' Flashy Пијалаци Ладилникот.Исечените со црни пердуви оваа neoprene кулер accommodates 12-унца конзерви и мали шишиња.Одличен подарок што го покажува некои став!.

Вака можеби ќе ви се допадне..