• Свеж
MRX Дигање Ракавици Сина Про Серија Фитнес Тренингот Обука Bodybuilding Фитнес Ракавици (XLarge)
zoom_in

MRX Дигање Ракавици Сина Про Серија Фитнес Тренингот Обука Bodybuilding Фитнес Ракавици (XLarge)

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

Кревање Кожени Ракавици.Направени од Вистинска Кожа.Идеален за Дигање, Тренингот, Салата, Biker & Фитнес.Екстра Баласт за Кревање Тежина.Голема Вредност за Пари.Кревање Кожени Ракавици.Направени од Вистинска Кожа.Идеален за Дигање.Екстра Баласт за Кревање Тежина.Голема Вредност за Пари.

Вака можеби ќе ви се допадне..