• Свеж
CHNSALESCOM Висока Фреквенција Трансформатор Заварување Машина за Одржување Моќ Инвертери EER43x15 EER42x15 (EER43X15 24:9)
zoom_in

CHNSALESCOM Висока Фреквенција Трансформатор Заварување Машина за Одржување Моќ Инвертери EER43x15 EER42x15 (EER43X15

DEN 4799.76

Од стока
check Во продавницата

EER43x15 висока фреквенција трансформатор, најчесто се користат во модерната инверторот заварување машина за преработувачката индустрија, како целина Овој производ може да се користи за поправка на делови за поправка на машина ве Молиме потврдете дали тоа е погоден за вас да се користи на заварчик пред купување Ние не може да гарантира вашата машина грешка видови во замена на трансформатор по 100 проценти обновување.Оваа позиционер е ОЕМ производ На бренд и појавата на различни серии ќе бидат различни бренд на стоки ќе примите може да бидат различни од сликата на екранот Ова не влијае на користењето.EER43x15 висока фреквенција трансформатор, најчесто се користат во модерната инверторот заварување машина за преработувачката индустрија, како целина Овој производ може да се користи за поправка на делови за поправка на машина ве Молиме потврдете дали тоа е погоден за вас да се користи на заварчик пред купување Ние не може да гарантира вашата машина грешка видови во замена на трансформатор по 100 проценти за обновување на Ова позиционер е ОЕМ производ На бренд и појавата на различни серии ќе бидат различни бренд на стоки ќе примите може да бидат различни од сликата на екранот Ова не влијае на користењето.

Вака можеби ќе ви се допадне..