• Свеж
Project Gotham Racing 3 - Xbox 360
zoom_in

Project Gotham Racing 3 - Xbox 360

DEN 1476.00

Од стока
check Во продавницата

Живее твојот сон автомобил фантазии како ќе се акумулира повеќе кул автомобили отколку што некогаш мисли е можно.Внесете живеење, дишење градови intricately моделот популарни локации, вклучувајќи ги Њујорк, Токио, Лондон и многу други градови.Оди на интернет со следната генерација на светот конективност покажат своите вештини пред глобалната онлајн публика, на Gotham TV.Погледнете што се случува кога ќе го приклучиш во Xbox 360, додадете Project Gotham Racing 3, и да се поврзете на HDTV телевизија со Dolby 5.1. Проектот Готам 3, таа зумира на Xbox 360, проширување на многу од функциите сте зголеми на сакаме.Во овие трки, брзина сам не е доволно за да победи.Ќе мора да се повлече некои од ниту можеа потези што некогаш ќе ги видите.Види дали имате она што е потребно, во ажурирана верзија на неверојатна трки предизвици.

Вака можеби ќе ви се допадне..