• Свеж
SOLUSTRE Божиќ Фенери Елени Декоративни LED Светло Божиќ Мали Нафта Светилка Симулација Пламен Светилка за Партија Двор Градина Тремот Божиќ Куќа Декорација
zoom_in

SOLUSTRE Божиќ Фенери Елени Декоративни LED Светло Божиќ Мали Нафта Светилка Симулација Пламен Светилка за Партија

DEN 335.76

Од стока
check Во продавницата

Совршен виси украс за вашиот Божиќ партија.Одличен Божиќ елементи сликарство оркестарот направи повеќе деликатна и самовила.Направени од премиум пластични материјали, кои се повеќе издржливи и нежна.Овој производ исто така, може да се даде на вашите пријатели.Масло светилка може да се широко се користи во отворено кампување, ходници, магацини, кујни, кафулиња, барови, итн.Description This е стилски мали LED светилка, направени од премиум пластични материјали, трајни производи за долгорочна употреба.Одличен Божиќ елементи сликарство оркестарот направи повеќе деликатна и самовила.Симулација пламен дизајн го направите да изгледа реално.Совршен за Божиќ, продавница прозорци и хотел клубови.Идеален Божиќен подарок за вас пријатели и семејството.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Пластика.- Големина : Околу 5.3x5.3x13cm.- Направени од премиум пластични материјали, кои се повеќе издржливи и нежна.- Одличен Божиќ елементи сликарство оркестарот направи повеќе деликатна и самовила.- Совршен виси украс за вашиот Божиќ партија.- Овој производ исто така, може да се даде на вашите пријатели.- Масло светилка може да се широко се користи во отворено кампување, ходници, магацини, кујни, кафулиња, барови, итн.- Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!- Боја : Слика 2.- Големина : Големина 1.Пакет Including1 x LED светилка.

Вака можеби ќе ви се допадне..