• Свеж
TNNZEET 3 Пакет Плус Големина Biker Шорцеви за Жени – 8 Buttery Мека Црна Тренингот Јога Панталони(2X, 3X, 4X)
zoom_in

TNNZEET 3 Пакет Плус Големина Biker Шорцеви за Жени – 8 Buttery Мека Црна Тренингот Јога Панталони(2X, 3X, 4X)

DEN 623.76

Од стока
check Во продавницата

Еластична затворање.Машина За Миење.Зошто да изберете TNNZEETs 3 pack biker шорцеви?.Без разлика дали сте ставени во карантин дома, lounging, тренингот, спиење, секојдневни активности, во насока на јога, работи.TNNZEETs ултра-меки симпатична biker шорцеви се совршен подарок за себе!Одликувајќи се со лесна и drawstring, широка корселе контури вашиот криви и прави вашиот задник лифт, еластична корселе одговара на повеќето личности.Покрај тоа, на 4-начин водат ткаенина дава неверојатна поддршка и опфат. 3 Пакет s преференции и одговара на голем број на модата изгледа за време на пролет, лето, есен и зима.Нашите јога панталони се суштински популарна ѕвезда објект во вашиот almirah.Buttery Мека можете да се движат брзо, виткајте, клеча, се водат, или да направи било која поза сакате кога ќе се направи вежба.

Вака можеби ќе ви се допадне..