• Свеж
Rae Dunn Бела Керамички Канистер Сад со ЛЛ Црна впишани ОРИЗ
zoom_in

Rae Dunn Бела Керамички Канистер Сад со ЛЛ Црна впишани ОРИЗ

DEN 1007.28

Од стока
check Во продавницата

Cannister е 11"H со капак. 9.25"H x 5"W x 5", D. Канистер има голем отвор што го прави лесно да се прелива или отстрани ориз.Машина за миење садови безбедно.Дизајниран да имаат рака направена изглед.Бела керамички канистер впишани ОРИЗ во LL црно од Rae Dunn.

Вака можеби ќе ви се допадне..