• Свеж
аполон вокер Женска Тренингот Leggings Висока Половината Јога Панталони Стомак Контрола со Џеб,Водење Хулахопки,4 Начин се Водат
zoom_in

аполон вокер Женска Тренингот Leggings Висока Половината Јога Панталони Стомак Контрола со Џеб,Водење Хулахопки,4

DEN 215.76

Од стока
check Во продавницата

74% Полиестер, 26% Spandex.Се повлече На затворање.Женски спортски leggings функција премиум ткаенина за да ги подобрува истегнување и се водат за обновување.Совршен за кои клечат, виткање и други поголем опсег на движење за време на вашиот тренингот сесии.Стомакот контрола јога leggings дизајн со лесна корселе за да се избегне лизгање надолу.Задник кревање работи тесни за рационализација изглед.Убав подарок за мајка ми за време на бременоста или при појава на постпартална.Тренди боја тренингот панталони со внатрешниот џеб за скапоцености.Голи Чувство на жените компресија хулахопки со ергономски шевовите дизајн за да се обезбеди chafe-слободни и ласкави изглед.Buttery мека и влага wicking ткаенина ви помага да се нурнете во кардио вежби или крст се вклопуваат обука.Совршен висока половината тренингот leggings за Пилатес, велосипедизам, пешачење, танцување и други athleisure.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Љубезно ве молиме да допрат до нас преку прозорецот за разговор за производот поврзани со прашањето.Нашата женска висока половината тренингот хулахопки има лесна пет секогаш е инспириран од потребите на отворено и фитнес искуство и нашите proudest моменти биле кога би можеле да ги достави до вас најдобар производ.

Вака можеби ќе ви се допадне..