• Свеж
Auslerora Коса Ноктот Клип,Банана Клипови Коса за Густа Коса Nonslip Зафат Коса Клипови Ноктот, Големи Ноктот Косата Клипови за Жени и Девојки(2 бои,Светло сина и Длабоко ?
zoom_in

Auslerora Коса Ноктот Клип,Банана Клипови Коса за Густа Коса Nonslip Зафат Коса Клипови Ноктот, Големи Ноктот Косата

DEN 168.00

Од стока
check Во продавницата

【Моден Дизајн】 : Овој голем коса ноктот клипови совршен за дами и девојки од сите возрасти не само embellishes вашата коса, но, исто така, се постигнува доброто и слатка темперамент, направи да се charmer и елегантен. 【Премиум Материјалот】 : Направен од високо квалитетни пластични Акрилик материјал и безбедно метал пролет, вилицата клип карактеристики силни флексибилност, издржлив, лесен за употреба и е тешко да се скрши.Силен и издржлив материјал прави многу убава и исклучителна. 【Не се Лизга】 : Забите дизајн во голема мера може да се справи со што и дебели или тенки влакна.Доволно долго клипови за коса ќе се одржи цврсто, совршен за дебели, тенки, кадрава или права коса.Силна и interlocking заби се одржи дури и густа коса во место без snagging.Помалку Влече Помалку Губење На Штета. 【Широко Повод】 : Оние моден стил на косата клипови може да се примени во различни прилики.при миење на вашето лице, утрото убавина рутина, make up, готвење или одржување на вашата коса од водата кога се бања.Има коса додека сечење или стил, и да го обезбедува брз секојдневен стил или полу-формално updo, погоден за набивање/нормално/тенка/фино коса, жените да се задржи коса уредно кога во тоалет (туш), дом, бербер, кујнски и други места. 【100% ЗАДОВОЛСТВО】Ако нашата коса Канџи има било какви дефекти надомести, ние ќе ви ги даде целосна наплата или нов на нашиот канџи.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем брзо!.Силна Ноктот Заби Дизајниран, Пастел, Акрил и Трајни Мат Силна Ноктот Заби : единствена ноктот заби (во внатрешноста на косата канџи) го прави голема коса канџи не се лизга, контрола и удобно се одржи вашата коса цврсто, останувајќи на главата цврсто.Без извлекување или оштетување, нема да паднат лесно.Меки и Удобни : Направен од врвен квалитет пастел, акрилик, издржлива пластика и безбедно метал пролет, мека костец нема да се соочиме со бандата.И голем коса клипови се издржливи и здрав, тешко да се пробие, можете да ги користите секој ден за долго време.Убава Мода и Исклучителна Auslerora Коса Ноктот Клипови може да се закачам на вашата коса цврсто, на елегантен и едноставен дизајниран ја покажат својата природна убавина, додавање на некои сјај на вашите посебни фризура!Најдобар Избор за Дневна.Совршен за секојдневно носење, ви обезбеди брз и секојдневен стил, како што туш, када, шминка, апарати за чистење, работа, спорт, дома, надвор или други посебни прилики како канцеларија, патување, забава, церемонии, birthday (роденден).Погодна за Девојки Дами Жените.Забите дизајн во голема мера може да се справи со сите коса должина и различни текстури : целосна огромни тенки или дебели коса, долга кадрава коса, парична казна или нормална коса, облечен за одлично изгледаат во секоја прилика!Долго и доволно Голема за да држете го цврсто!Боја : Светло сина ,Длабоко Кралска Сина Големина : 3.5 Инчи Тежина : 0.3 Унца Материјал : Акрил, Мат Пластика, Метал Пролет Количина : 2 Парчиња.

Вака можеби ќе ви се допадне..