• Свеж
Бродвеј Лост со Гринич Трим Не-Вртење Заклучување, на Возраст од Бронза (F170 BRW 716 GRW)
zoom_in

Бродвеј Лост со Гринич Трим Не-Вртење Заклучување, на Возраст од Бронза (F170 BRW 716 GRW)

DEN 1090.32

Од стока
check Во продавницата

Декоративни не-вртење на трим користи на едната страна на вратата.Работи со десната и левата замав врати.Лесна инсталација со Филипс шрафцигер.Највисоките станбени сигурност и издржливост оценка.Премиум метална конструкција.Инсталира во минути само со шрафцигер.Одговара на сите стандардни врати.Највисоките станбени заврши оценка.Тестирани за да го издржат тешките фактори на животната средина.На SCHLAGE Бродвеј Лост со Гринич Трим Не-Претворајќи ја Заклучите во Сатенски Хром најчесто се користи како декоративни повлече за врати кои не бараат latching.Минимални, тубуларна дизајн на Бродвеј лост нуди вкусно задржани уште висок стил на изглед, додека Гринич Трим е едноставен и елегантен изглед е посебно гламурозен.На суптилен сјај на Сатен Хром е напнат и alluring, но никогаш не грандиозно.Плус, тоа е се дизајнирани и тестирани со сила и издржливост во умот.

Вака можеби ќе ви се допадне..