• Свеж
Автомобил LED Лента на Светлина, 4pcs 48 LED DC 12V Multicolor Музика Автомобил Внатрешни работи Светлина Атмосфера Светла Под Цртичка Осветлување за Автомобил ТВ Дома со Звук А?
zoom_in

Автомобил LED Лента на Светлина, 4pcs 48 LED DC 12V Multicolor Музика Автомобил Внатрешни работи Светлина Атмосфера

DEN 1941.60

Од стока
check Во продавницата

LED Лента со USB кабел за Автомобил ТВ-led лента, светлата се со USB кабел, powered by DC 5 V, не се погодни само за автомобил декорација, но исто така и тв пристрасност осветлување, дома, КТВ, партија decortaion.Напон : DC 5 V; Сијалица Количина : 4pcs 48 LEDs, 12 LED/ Светлина.Совршен Автомобил Декорација-Звук чувствителна функција, бојата ќе се промени според музичкиот ритам.Одличен производ да се облекуваат вашиот автомобил, совршен додаток не само за надградба на вашиот автомобил, но, исто така, се зголеми безбедноста на возење во текот на денот и на ноќното.Лесно да се Инсталира- двострано лепило ремени, директно вметнат во usb-порта, без промена.Едноставен дизајн за да ги красат вашата кола или дома убава, егзотични и романтични внатрешни работи.Широка Примена-Флексибилни Одговара на сите Автомобили со DC 5 V usb порт и дома decortaion, тв пристрасност осветлување,тв со рамен екран LCD позадина декорација.LED Лента со USB кабел за Автомобил ТВ-led лента, светлата се со USB кабел, powered by DC 5 V, не се погодни само за автомобил декорација, но исто така и тв пристрасност осветлување, дома, КТВ, партија decortaion.Напон : DC 5 V; Сијалица Количина : 4pcs 48 LEDs, 12 LED/ Светлина.LED Лента со USB кабел за Автомобил ТВ-led лента, светлата се со USB кабел, powered by DC 5 V, не се погодни само за автомобил декорација, но исто така и тв пристрасност осветлување, дома, КТВ, партија decortaion.Напон : DC 5 V; Сијалица Количина : 4pcs 48 LEDs, 12 LED/ Светлина.LED Лента со USB кабел за Автомобил ТВ-led лента, светлата се со USB кабел, powered by DC 5 V, не се погодни само за автомобил декорација, но исто така и тв пристрасност осветлување, дома, КТВ, партија decortaion.Напон : DC 5 V; Сијалица Количина : 4pcs 48 LEDs, 12 LED/ Светлина.LED Лента со USB кабел за Автомобил ТВ-led лента, светлата се со USB кабел, powered by DC 5 V, не се погодни само за автомобил декорација, но исто така и тв пристрасност осветлување, дома, КТВ, партија decortaion.Напон : DC 5 V; Сијалица Количина : 4pcs 48 LEDs, 12 LED/ Светлина.LED Лента со USB кабел за Автомобил ТВ-led лента, светлата се со USB кабел, powered by DC 5 V, не се погодни само за автомобил декорација, но исто така и тв пристрасност осветлување, дома, КТВ, партија decortaion.Напон : DC 5 V; Сијалица Количина : 4pcs 48 LEDs, 12 LED/ Светлина. 8 LED Боја Автомобил Внатрешни работи Атмосфера Lights-Безжична Музика Далечински Управувач овозможи да ја смените бојата и да ги прилагодите јачината на светлината, како сакате, исто така, Sound-за да се активира Функцијата ќе ви овозможи да уживате во забавата со бојата се менува следните вашиот автомобил стерео музичкиот ритам како и вашиот глас.Сијалица Количина : 4pcs 48 Led диоди, 12 LED/ Светлина.Повеќето купувачи можеби ќе не користите далечинскиот управувач правилно, pls се забележи дека : 1. Далечинскиот управувач треба точка директно до црна приемник кутија и не постои пречка меѓу нив; 2. Далечинскиот треба да се стави во близина на примачот кутија, не многу далеку двострано лепило ремени, без промена.Едноставен дизајн за да ги красат вашата кола убава, егзотични и романтични внатрешни работи Спецификација : Големина : Светло лента должина 22 CM Напојување : USB5 V Линија Должина : 1.2 метри, два 1.8 метри, два Светлосен Извор : 5050 RGB 12pcs*4 на Владата : 8 статични монохроматски режими Шарени гласовна контрола Три-боја гласовна контрола Шарени искачување Три боја тебе Материјал : силикон црево Содржи : Една од четири автомобил светла *1 Автомобил полнач*1 USB кабел*1 Далечински управувач*1.

Size:
Light strip length 22CM
Power Supply:
USB5V
Line Length:
1.2 meters two 1.8 meters two
Light Source:
5050RGB 12pcs*4
Mode:
8 static monochrome modes :
Colorful voice control :
Tri-color voice control :
Colorful gradient :
Three color gradient :
Material:
silicone hose
Contains:
One out of four car lights *1 :
Car charger*1 :
USB cable*1 :
Remote control*1 :

Вака можеби ќе ви се допадне..