• Свеж
5PCS Метал Партија Маса Декорации Божиќ Centerpieces, Нивоа Фах Tabletop Оркестарот со Тиква Вештерка Вампир Чудовиште Mummy, денот на Благодарноста ноќта на Вештерките Знаци за
zoom_in

5PCS Метал Партија Маса Декорации Божиќ Centerpieces, Нивоа Фах Tabletop Оркестарот со Тиква Вештерка Вампир Чудовиште

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

Метал Партија Украси - Оваа група на симпатична празникот на маса оркестарот вклучува 5 симпатична карактери, кој чудовиште, тиква, вампир, вештерка, и mummy.Тие се добро направени и специјално одговара за вашиот дом или канцеларија.Премиум Квалитет - Овие симпатична партија табела centerpieces се направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик плочи со пластични стои на проп ги исправена.Тие се различни и издржливи партија резерви.Убаво Size - големината на метал биро знаци мерка за 4*4 инчи.Идеални за украсување на вашиот камин, полица, кујна, farmhouse нивоа послужавник, трпезариска маса, или партија табела.Додадете Повеќе Празнична Воздух за Вашиот Камин - метални декорации се толку симпатична дека децата ќе ги сакам!Погоден за сите видови на забава како X-mas денот на благодарноста & ноќта на вештерките!Тоа ќе биде првиот избор за вашиот дом и кујна украси.Брзо Логистика & Наплата Осигурување - имаме 100% сигурност дека ќе љубов овие слатки centerpieces.Ако имате било какви прашања, се чувствуваат слободни да побарате од далеку.Qmetalart Метал Нивоа Фах Украси се погодни за нивоа послужавник, биро врвот, dinning tabletop.Тие ќе го направат вашиот дом повеќе симпатична и вашиот налетите ќе ви amaze во колку прекрасна вашата куќа се чувствуваат.Овие 5 PCS Нивоа Фах Украси се направени од не ' рѓосувачки челик, и ние се користи за сечење остро печатење процес да се направи оркестарот повеќе живописни и симпатична.

Вака можеби ќе ви се допадне..