• Свеж
Konsilsa Јасно Круг Tablecloth ПВЦ,Кристално Проѕирно Табела Покрие Мат Згусне Винил Биро Заштитна Подлога Кујна Dinning Табела Семеен Собир Партија (Боја : А, Димензии : Дијаме?
zoom_in

Konsilsa Јасно Круг Tablecloth ПВЦ,Кристално Проѕирно Табела Покрие Мат Згусне Винил Биро Заштитна Подлога Кујна

DEN 678.00

Од стока
check Во продавницата

Совети како да се направи табела заштитник рамни : 1. Греење фен удар или изложувајте табела заштитник под сонце во записник; 2. Го стави на тешки предмети притискање на обратна-roll насока на табелата заштитник во дена; 3. Користете додаток лента dopts да се поправи табела заштитник во место.ИЗДРЖЛИВ и ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : табела заштитник мат е направен од еко-пријателски ПВЦ лист, има висока издржливост, стабилност, отпорност на топлина, изграден да трае долг животен век.Подобрена верзија PVC маса подлога нема мирис, многу мала пластична мирис.Овој водоотпорен табела подлога е многу лесно да се чисти.пвц материјал, маса крпа заштитник.Нема намалување, најмалку мирис.Топлина отпорни до 176°F/80°C, добро е да се поклопува со placemats.Одлична за сите мебел, како што се тркалезни маси, јадење маси, канцелариски бироа, шалтери, nightstands, пишување бироа, дрвени маси, стакло итн.ЗАШТИТНА : Транспарентен ПВЦ покрие ја заштитува вашата маса површината против дамки, гребнатини, scuffs, топлина, spillage, итн.Згора на тоа, ова јасно табела покрие заштитник е целосно транспарентни кој ви овозможува да се покаже убавината на вашиот tabletop. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Ако сте незадоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас слободно и нашите професионални услуги на клиентите тим ќе бидат среќни да ви обезбеди со вашиот избор на замена или враќање на средствата.

Вака можеби ќе ви се допадне..