• Свеж
HOLYVIEW 350ML/12OZ Коси Двоен Ѕид Кафе Кригла. Рачно Изработени Borosilicate Стаклени Чаши. 2 парчиња/Set
zoom_in

HOLYVIEW 350ML/12OZ Коси Двоен Ѕид Кафе Кригла. Рачно Изработени Borosilicate Стаклени Чаши. 2 парчиња/Set

DEN 539.76

Од стока
check Во продавницата

ТОПЛИНА Отпорни : Во коси стаклена чаша се направени со рака, устата-разнесени уметнички дела.ТОПЛИ и ЛАДНИ : Tempreture durance од +300 до -300. Може да се користи од страна на топли и ладни пијалоци.Двоен слој дизајн : Рака не чувствува топлината на сите.Топло кафе остане внатре во средината на купот со подобар изглед.Микробранова & dishwaser безбедно.ТОПЛИНА Отпорни : Во коси стаклена чаша се направени со рака, устата-разнесени уметнички дела.ТОПЛИ и ЛАДНИ : Tempreture durance од +300 до -300. Може да се користи од страна на топли и ладни пијалоци.

Вака можеби ќе ви се допадне..