• Свеж
Bushcraft Опстанок 1 x 12 Магарешки Око Рака Дрво дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Bushcraft Ранец и Кампување - Совршен Прилог на Алатка за Опстанок и Кампување Опр
zoom_in

Bushcraft Опстанок 1 x 12 Магарешки Око Рака Дрво дупчалка со спирална бургија Вежба Малку за Bushcraft Ранец и

DEN 588.00

Од стока
check Во продавницата

✅АГРЕСИВНО ОСТРИ : Camoo дупчалка со спирална бургија вежба е професионално бланширан да понесе совршен дупка.Остар жилет 1" челик вежба малку вози преку најтешко на шумата со леснотија.Намалувања импресивен 11" длабока дупка без дробење вашиот стави на запалената, благодарение на 3" месо тело. ✅ТЕШКИ ЧЕЛИК : - Професионално рака заварени и го направи на СТВРДНАТ се ОКСИДИРА ЧЕЛИК со заштитен ЕЛЕКТРОФОРЕЗА СЛОЈ.Нашите augers се посилни и направена да трае!Таа е направена за векот на преживување и bushcraft проекти да трае, и совршен додаток на вашата bushcraft опрема и опрема. ✅СОВРШЕН ДИЗАЈН : Компактен за вашиот пакет и тешки како ноктите за да одам на работа!ОКО ДИЈАМЕТАР= 1.1" и ОКО ДОЛЖИНА= 1.5" се Вклопува поголеми стапови за поголем вртежен момент & полесно дупчење!ВКУПНА ДОЛЖИНА= 12" & СЕЧЕЊЕ ДИЈАМЕТАР= 1". ✅ШИРОКА ПРИМЕНА : Има толку многу работи што можете да направите со Camoo дупчалка со спирална бургија.Како што направи неверојатни засолништа, кабината dowel дупки.Исто така одлична за изработка на мебел, столчиња, дрвени mallets и ракетни печки. ✅5.100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Ако не сте 100% задоволни со нашите предмети, едноставно ги врати за целосно враќање на средствата во 30 дена.Поддршка 12 месеци Гаранција.Професионални & Искрена Услуга ви овозможува да се земе без ризици да ги купите во Camoo!.Bulid Тешки Квалитет.Неверојатно Ниски Цени.Fast & Безбедна Испорака. 30-Ден За Слободни Враќа.Тешки Појачани Челик со Рустик, Мат Оксидира Заврши.Агресивно Остри Завртка за да одам на Работа.Повеќе Вратило ги Штити Вашите Прсти и стави на запалената.Поголемите Очи со Дијаметар & Подолго Око Должина за Повеќе вртежен момент и Полесно Дупчење.Силна, Директно Го Чисти Професионални Заварување.Брзо дупчење брзина.Брзо чипови отстранување.Прецизното позиционирање.Висок concentricity.Остри и издржливи.Намалување на топлина израстоци.Силна вртежен момент.Долг животен век.Тешки Појачани Челик со Рустик, Мат Оксидира Finish Aggressively Остри Завртка за да се Добие Работа Done Longer Вратило ги Штити Вашите Прсти и Knuckles Larger Око Дијаметар & Подолго Око Должина за Повеќе вртежен момент и Полесно Drilling Strong, Директно го Чисти Професионални Заварување.Брзо дупчење speed Fast чипови отстранување.Прецизното позиционирање Висока concentricity.Остри и durable Reduce топлина израстоци.Силна torque Long услуга живот.

Вака можеби ќе ви се допадне..