• Свеж
Supvox 300pcs Јасно Смалуваат Заврши Кеси ПВЦ Топлина Shrink Wrap Кеси за Бања Бомби Сапуни и DIY Занаети
zoom_in

Supvox 300pcs Јасно Смалуваат Заврши Кеси ПВЦ Топлина Shrink Wrap Кеси за Бања Бомби Сапуни и DIY Занаети

DEN 280.56

Од стока
check Во продавницата

Премијата се намали филм торба е безбедно за сите употреби, без штети на вашето здравје.Погоден за завиткување вашиот сапуни и убаво ја завршат својата уметност и занаети, како и DIY проекти!.Лесен за користење, само треба да го држете вашиот фен за коса далеку од чантата и рамномерно топлина тоа додека не почне намалување.Направи вашата предмети цврсто обвиткани.Топло совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење и сл., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.Description This е збир на 300pcs се намали филм кеси, кој е направен од премиум ПВЦ материјал, тенка топлина shrink wrap кеси, кои се лесно да се изгорени и го искинале.Лесен за користење, само треба да го држете вашиот фен за коса далеку од чантата и рамномерно топлина тоа додека не почне намалување.Погоден за завиткување вашиот сапуни и убаво ја завршат својата уметност и занаети, како и DIY проекти!Карактеристики - Боја : Како што е прикажано - Материјал : ПВЦ - Големина : Околу 22 x 14 x 0.01 cm.Пакет Including300 x Shrink Wrap Кеси.

Вака можеби ќе ви се допадне..