• Свеж
Тока-Надолу BAC-W30004-NL Отцепување Мачка Јака
zoom_in

Тока-Надолу BAC-W30004-NL Отцепување Мачка Јака

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

Отцепување мачка јака вклопува 8-12" вратот големина и 1/2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Јака е направен од високо-густина полиестер и пластични клип кој е overengineered во дебелина, обезбедување тоа ќе се држи до она што вашето домашно милениче може да јадење надвор.Овој производ е рачно изработени во САД од Тока-Долу и е официјално лиценцирани од страна на Дизни.Појавување на води/leashes на располагање.Оваа мачка јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Јака е направен од високо-густина полиестер и пластични клип кој е overengineered во дебелина, обезбедување тоа ќе се држи до она што вашето домашно милениче може да јадење надвор.Овој производ е Направен во САД од Тока-Надолу Inc.и официјално лиценцирани од страна на Дизни.

Вака можеби ќе ви се допадне..