• Свеж
Davitu 1 компјутер со SCSI Приклучок за Кабелот MDR 14 20 26 36 50 Позиции Машки Plug да Машки Приклучок Адаптер Кабел 1 Метар продолжување лемење собранието - (Боја: SCSI 20 Pin)
zoom_in

Davitu 1 компјутер со SCSI Приклучок за Кабелот MDR 14 20 26 36 50 Позиции Машки Plug да Машки Приклучок Адаптер

DEN 1857.60

Од стока
check Во продавницата

Боја : SCSI 20 Pin.Број на модел : SCSI-СМ-x L-1. Тип на производ : SCSI Приклучок.Позиции : 14 20 26 36 50 Pin.Кабел должина : 1 метар.SCSI Приклучок за Кабелот MDR 14 20 26 36 50 Позиции Машки Plug да Машки Приклучок Адаптер Кабел 1 Метар продолжување лемење собранието 1.0 ATin позлата contact35m Ohm Max500 V AC/DC го издржат Voltage​Собранието 1000 MM Length Item специфики : број на Модел : SCSI-СМ-x L-1 Product тип : SCSI Connector Positions : 14 20 26 36 50 Pin Cable должина : 1 meter Gender : Машки за да Male Orgin : Кина.

Вака можеби ќе ви се допадне..