• Свеж
Креативни Едноставност Долго Столче, Мала Софа Висока Еластичност Сунѓерот Природен Памук и Лен Дебели и Издржливи Перат Користи за Галерија Продавница Дневна Со?
zoom_in

Креативни Едноставност Долго Столче, Мала Софа Висока Еластичност Сунѓерот Природен Памук и Лен Дебели и Издржливи

DEN 1372.80

Од стока
check Во продавницата

: флексибилен, лесен, безбеден и здрав, компактен виткање, висока јачина на лежишта, дебела и носат-отпорни, задебелена цевка. : пренослив дизајн, брз виткање, преносни складирање, лесен за носење, лесно да се носат. : Лесно за чување, анти-оксидација, мала тежина, силна носивоста, не се плаши од носат, не се плаши од нечистотија, не се плаши од кршење. : Виткање дизајн, подготвени за употреба, складирање големина е многу мал, лесен за носење, зајакнување на лента, побезбедно и потрајни. : Применливи места : отворено, туризам, фабрика, парк, плоштад, семејство, итн.Се фокусира на обезбедување со повеќе погодно life Material : дрво .Висок квалитет на гума дрво нозе, по сушењето, третман, со добра стабилност, фина текстура, не е лесно да се апсорбираат вода, и отпорност на корозија.Висок раст сунѓерот исполнет, подобро да се задржи формата, седат поудобно, се повеќе издржливи.Товарот перформанси е добро.Природен памук и лен, дебела и издржливи, и исклучително дише.Користете сцени : барови, клубови и ресторани, во затворени простории, градини, балкони, отворено, итн.Големина на : 40*40*90 CM.Совети:* Овој производ не содржи други додатоци и украси.* Ние ги користиме меѓународните логистика и датум на испорака зема 15-25 дена.Ако испораката е одложен, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро.* Овој производ е прирачник за мерење со грешка од 1-3 см.Овој производ е донесена во вид, но поради разликата во стрелаштво светлината и аголот, на производот ќе имаат мала грешка, ве молиме да се разбере.*Ако наидат на проблеми во текот на испорака или употреба, можете да пишете ни и ние ќе се реши проблемот што е можно поскоро.Ви благодариме за вашето трпение во гледа моите производи, се надевам дека ќе има добро расположение секој ден.

Вака можеби ќе ви се допадне..