• Свеж
Yoshimi Като Сребро Челик Број 3 Дамаск Santoku Јапонски Готвач Нож 170mm Со Кафеава Лакирани се Справи Со Saya Од TTKing
zoom_in

Yoshimi Като Сребро Челик Број 3 Дамаск Santoku Јапонски Готвач Нож 170mm Со Кафеава Лакирани се Справи Со Saya

DEN 21528.00

Од стока
check Во продавницата

Нож Тип : Santoku Нож.Челик Тип : Сребро Челик Број 3 Зачукуваше.Сечилото Тип : Двојно остро Нож.Рачка Материјал : Браун Лакирани Се Справи.Рака мие со топла вода и сува крпа.Нож Тип : Santoku Нож Челик Тип : Сребро Челик Број 3 Зачукуваше Сечилото Тип : Двојно остро Нож Рачка Материјал : Браун Лакирани се Справи со Рака мие со топла вода и сува крпа.Целокупната Димензии : Должина на Ножот : 170mm Сечилото Висина : 46mm Сечилото Дебелина : 3.0 mm Справи со Должина : 135mm.

Вака можеби ќе ви се допадне..