• Свеж
S'well Патување Кригла Рачка, се Вклопува 12oz/16oz/20oz Патување Кригла, Сина, Една Големина - Патување Кригла Рачка
zoom_in

S'well Патување Кригла Рачка, се Вклопува 12oz/16oz/20oz Патување Кригла, Сина, Една Големина - Патување Кригла

DEN 168.00

Од стока
check Во продавницата

РАЗМИСЛЕТЕ за ТОА РАКУВА : е најлесниот начин за да го носат вашиот S'well во движење?Размислете за тоа решена.Патникот се справи со е избрана во две бои : сина и сива боја.Дршката одговара на било 12oz, 16oz, 20oz S'well Патник Кригла.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : На трајни, Патникот се справи со карактеристики иновативен дизајн и флексибилна контрола која се вклопува безбедно на околу вратот на вашиот Патник. За лесна инсталација, едноставно отстранете капа од вашата Патник и притиснете надолу се околу работ на рачка, правејќи се дека тоа е под рамката на вашиот шише вратот.НЕ ПОТ ТОА : Дали вие сте на чело на фитнес, пикник, или во природа, да го носи вашиот Патник со нејзината рачка на вашата следна авантура!Патникот се справи со е направена од меки силиконски да ви даде лесен супериорна функционалност.ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ХИДРАТАЦИЈА : Вашето пребарување за безбедност е завршена.Патникот се справи со е BPA/основни поени-слободни.Ние сме во согласност со Калифорнија Проп 65 прописи и нашите производи се овластени да ги исполнуваат сите законски барања од независна и акредитирана лабораторија за тестирање установата.ОДРЖЛИВОСТ БЕЗ КОМПРОМИС : Вие не треба да се доведува мода и функционалноста да живеат повеќе активности со нашите елегантни, убаво стокмено, изградена на последните шишиња.Секоја S'well купи брои кон displacing милиони за еднократна употреба пластични шишиња.Како Заверена Б Корп, ние со гордост одржување на на највисоко ниво на потврдени социјална и еколошка ефикасност, транспарентност и отчетност.Основана во 2010 S'well е само обновливи шише дека изгледа одлично и прави добро S'well чува вашите пијалаци ладни за 24 часа или топла за 12 додека давање назад кон оние на кои им треба S'well шишиња се убаво стокмено и се дизајнирани да траат Составен од 18/8 премија одделение од нерѓосувачки челик S'well шишиња се изолира за да се елиминира кондензација, па тие никогаш не се пот на рацете или во вашата торба Дизајнирани да одговараат на сите ваши хидратација потреби S'well шишиња доаѓаат во различни стилови и големини без разлика Дали сте на патот или во заводот има S'well шише само за вас!.

Вака можеби ќе ви се допадне..